Strona główna


PRACOWNIA ARCHITEKTURY

 
 

ARCH+ ZAJMUJE SIĘ:

  1. +organizowaniem funkcji, tworzeniem formy i opakowaniem ich w estetyczną architekturę, projektowaniem wnętrz i ogrodów, oraz grafiki reklamowej,

  2. +przygotowaniem opracowań wokółinwestycyjnych (ekspertyzy, badania, inne dokumentacje),

+ kojarzeniem partnerów branży inwestycji budowlanych (Inwestor - Wykonawca - Dostawca).


PROJEKTUJEMY BEZ OGRANICZEŃ

od domków jednorodzinnych, budownictwa wielorodzinnego, przez budynki użyteczności publicznej, biurowce, hale produkcyjne i magazynowe, obiekty służby zdrowia i sportowe, rewitalizacje elewacji i termomodernizacje, plany zagospodarowania działek, adaptacje po... wnętrza, ogrody i wizualizacje 3D oraz grafikę reklamową.


PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCH+ JOANNA JASIŃSKA POWSTAŁA W 2001r.

Współpracujemy z fachowcami wszystkich branż; a dobrą współpracę dokumentują dotychczasowe realizacje. Wszyscy posiadają uprawnienia w swojej dziedzinie oraz wieloletnie doświadczenie. Naszym atutem jest terminowość oraz skrupulatność. Nie boimy się trudnych tematów, a każde nowe zadanie jest dla nas nowym wyzwaniem.

Biuro projektów jest ubezpieczone; posiada certyfikat rzetelności, jako płatnik względem swoich współpracowników i podwykonawców.

Pracujemy na licencjonowanych programach, tj.: ArchiCad 23, Artlantis Studio 6.5, Adobe Photoshop CS5, Corel Draw, Office.

 

„Marzeniem architektury zapoczątkowanym przez wersety Horacego „Exegi monumentum aere perennius” - jest trwanie. W opozycji do życia, które jest kruche i krótkie, ponadczasowość architektury (jeśli ma ona tę cechę) jest szansą na to, czego człowiekowi brak: na przekazywanie sobą tradycji na przestrzeni setek lat, na zmaterializowanie przekonań poprzez umiejętne stosowanie czytelnej symboliki, w tym np. prezentację władzy, czy uduchowionego sacrum, na ucieleśnienie historii”. „Prawdziwym warunkiem ponadczasowości architektury jest fakt, iż pokazuje ona jednoznacznie, że jest z tego czasu”.